Пункти обігріву у Львові очікують бездомних

11:00 26 лютого 2018 р.


Фото: portal.lviv.ua

Міськрада закликає скеровувати бездомних до Центру обліку та нічного перебування громадян.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 26 лютого: «На найближчі дні синоптики обіцяють збереження холодної погоди. Відтак, ЛМР нагадує, що у Львові діють один цілодобовий і три денних пункти обігріву, тому закликає усіх бути небайдужими й повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян. Контакти обліку та нічного перебування бездомних громадян – телефони 233 14 79 або 233 10 49, вулиця Кирилівська, 3а. Можна також телефонувати на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 15-80».

«Постійний пункт обігріву на вулиці Кирилівській, 3а діє цілодобово. Він забезпечений гарячими напоями, харчуванням швидкого приготування, за необхідності видається одяг. Починаючи з 24 лютого (суботи) і допоки погода не нормалізується, діють додаткові денні пункти обігріву на вулицях Личаківській, 56, Сербській, 15 та Городоцькій, 163а», – поінформували також у міськраді.

«Небайдужих просять допомогти – хто має змогу, може приносити у Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян теплий одяг – светри, штани, куртки та взуття середніх розмірів, особливо чоловіче, бо тут у ньому завжди є потреба. Також – білизну, шкарпетки, тощо. Речі можна приносити на вулицю Кирилівська, 3а (бічна вулиці Шевченка). Телефон – 233-14-79», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу