Психологи ДСНС надали на Львівщині 3988 консультацій

12:20 27 червня 2019 р.


Фото: lviv.dsns.gov.ua

На базі Головного управління ДСНС України у Львівській області організували навчально-методичні збори психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій на тему «Психологічне забезпечення персоналу ДСНС України та психологічний захист населення».

Про це повідомили в прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, де також розповіли: «Навчально-методичні збори психологів організували з метою підвищення професійного рівня практичних психологів ДСНС з питань психологічного захисту населення при надзвичайних ситуаціях та забезпечення готовності до дій за призначенням. Очолив збори впродовж усіх трьох робочих днів начальник психологічної служби ДСНС Анатолій Сичевський».

«Представники відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення ДСНС Львівщини презентували колегам роботу психологічної служби та розповіли про основні показники службової діяльності. Одним з найважливіших акцентів роботи семінару стала демонстрація роботи системи «112» та обговорення можливості залучення психологів для супроводу населення в кризових ситуаціях», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Служба екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112» створена, щоб допомогти людям. Людині достатньо знати єдиний номер, зателефонувавши на який, можна отримати допомогу в будь-якій ситуації. Для рятувальників Львівщини найважливіше – це зворотна реакція мешканців області», – зазначили львівські психологи ДСНС.

«Від періоду проведення ЄВРО-2012 й досі психологи залучаються для надання психологічної допомоги громадянам. І результат є надзвичайно ефективним. Станом на перше півріччя 2019 року психологами надано 122 консультації у питаннях фахової компетенції відповідно до звернення громадян за телефонним номером «112». А упродовж минулого 2018 року львівські психологи надали 3988 консультацій», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«Окрім практичного впровадження знань і вмінь психологів системи ДСНС, також для учасників провели цікаві майстер-класи «Де ховаються ваші емоції», «Формування сприятливого психологічного клімату в колективі», «Особливості застосування метафоричних асоціативних карт у психологічному консультуванні». У зустрічах такого типу найбільш цінним є обмін досвідом», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

«Психологам ДСНС з усієї країни, а також інших силових відомств, вдалося колективно обговорити соціально-психологічну адаптацію звільнених у запас військовослужбовців, психологічне забезпечення персоналу ДСНС та захист населення, досвід надання екстреної психологічної допомоги постраждалому населенню, шляхи підвищення ефективності функціонування психологічної служби в системі ДСНС в цілому. Збори вдалися цікавими та результативними, дозволили налагодити співпрацю між різними силовими структурами, громадськими організаціями, та органами державної влади в питаннях психологічного захисту населення», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

Начальник психологічної служби ДСНС України Анатолій Сичевський підсумував: «Нам вдалося обмінятися цінним практичним досвідом, як в питаннях супроводу колег по роботі, так і наданні допомоги громадянам в біді. Впевнений, що кожен із нас почерпнув впродовж семінару цікаву інформацію, яку обов’язково застосує у власній практиці. Дякую вам за участь, та переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться гарантувати конституційне право людини на безпеку».

dailylviv.com

До теми

20:12 22 червня 2022 р.

23 червня Львів буде прощатися з Героєм Володимиром Сидором, який загинув у бою. Біографія

Завтра, 23 червня, Львів прощається з Героєм Володимиром Сидором, який загинув у бою з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Ситуації

19:10 22 червня 2022 р.

Перший в Україні мобільний ЦНАП обслуговуватиме на Львівщині чотири громади: які саме

Сьогодні, 22 червня, під будівлею Львівської обласної військової адміністрації протестували машину, яка слугуватиме центром надання адміністративних послуг для мешканців кількох громад області.

Рубрика: Ситуації

16:54 22 червня 2022 р.

Жінка з Донеччини, якій у Львові повернули зір, вийшла заміж у лікарні

Сьогодні у лікарні святого Луки (раніше – 8-ма міська лікарня) одружились Ігор та Наталя з Донеччини. Саме в цій лікарні медики повернули жінці зір, яка не бачила останні два роки. Молодят одружив директор лікарні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу