Психологи ДСНС надали на Львівщині 3988 консультацій

12:20 27 червня 2019 р.


Фото: lviv.dsns.gov.ua

На базі Головного управління ДСНС України у Львівській області організували навчально-методичні збори психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій на тему «Психологічне забезпечення персоналу ДСНС України та психологічний захист населення».

Про це повідомили в прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, де також розповіли: «Навчально-методичні збори психологів організували з метою підвищення професійного рівня практичних психологів ДСНС з питань психологічного захисту населення при надзвичайних ситуаціях та забезпечення готовності до дій за призначенням. Очолив збори впродовж усіх трьох робочих днів начальник психологічної служби ДСНС Анатолій Сичевський».

«Представники відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення ДСНС Львівщини презентували колегам роботу психологічної служби та розповіли про основні показники службової діяльності. Одним з найважливіших акцентів роботи семінару стала демонстрація роботи системи «112» та обговорення можливості залучення психологів для супроводу населення в кризових ситуаціях», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Служба екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112» створена, щоб допомогти людям. Людині достатньо знати єдиний номер, зателефонувавши на який, можна отримати допомогу в будь-якій ситуації. Для рятувальників Львівщини найважливіше – це зворотна реакція мешканців області», – зазначили львівські психологи ДСНС.

«Від періоду проведення ЄВРО-2012 й досі психологи залучаються для надання психологічної допомоги громадянам. І результат є надзвичайно ефективним. Станом на перше півріччя 2019 року психологами надано 122 консультації у питаннях фахової компетенції відповідно до звернення громадян за телефонним номером «112». А упродовж минулого 2018 року львівські психологи надали 3988 консультацій», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«Окрім практичного впровадження знань і вмінь психологів системи ДСНС, також для учасників провели цікаві майстер-класи «Де ховаються ваші емоції», «Формування сприятливого психологічного клімату в колективі», «Особливості застосування метафоричних асоціативних карт у психологічному консультуванні». У зустрічах такого типу найбільш цінним є обмін досвідом», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

«Психологам ДСНС з усієї країни, а також інших силових відомств, вдалося колективно обговорити соціально-психологічну адаптацію звільнених у запас військовослужбовців, психологічне забезпечення персоналу ДСНС та захист населення, досвід надання екстреної психологічної допомоги постраждалому населенню, шляхи підвищення ефективності функціонування психологічної служби в системі ДСНС в цілому. Збори вдалися цікавими та результативними, дозволили налагодити співпрацю між різними силовими структурами, громадськими організаціями, та органами державної влади в питаннях психологічного захисту населення», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

Начальник психологічної служби ДСНС України Анатолій Сичевський підсумував: «Нам вдалося обмінятися цінним практичним досвідом, як в питаннях супроводу колег по роботі, так і наданні допомоги громадянам в біді. Впевнений, що кожен із нас почерпнув впродовж семінару цікаву інформацію, яку обов’язково застосує у власній практиці. Дякую вам за участь, та переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться гарантувати конституційне право людини на безпеку».

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу