Призваних під час третьої хвилі мобілізації звільнятимуть у запас у серпні й вересні, – Генштаб (відео)

10:28 30 липня 2015 р.


Фото: volynnews.com

Начальник прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньов уточннив: «Основні заходи, пов'язані з демобілізацією, будуть відбуватися в вересні поточного року».

Начальник прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньов повідомив: «На виконання указу Президента України, верховного головнокомандувача Збройними Силами України – № 328/2015 – звільнення в запас військовослужбовців, які були призвані в рамках третьої хвилі мобілізації минулого року, будуть відбуватися в період зі серпня по вересень поточного року. В зв'язку з тим, що нині на полігонах, навчальних центрах проходять бойове навчання військовослужбовці, які призвані в рамках шостої хвилі мобілізації, саме ці військовослужбовці в перспективі замінять військових, які минулого року прийшли до лав Збройних Сил України, то основні заходи, пов'язані з демобілізацією, будуть відбуватися в вересні поточного року».

Начальник прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньов повідомив про це в ефірі телевізійного «5 каналу».

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу