Приватні домогосподарства на Львівщині встановили 572 генеруючі установки

17:30 7 серпня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

51 приватне домогосподарство на Львівщині оформило в липні документи на «зелений» тариф.

Про це повідомили в середу, 7 серпня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Станом на 1 серпня, у Львівській області встановлено 572 генеруючі установки приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання. Загальна встановлена потужність генеруючих установок становить 11,3 МВт».

«Лише у липні цього року 51 приватне домогосподарство області оформило документи на «зелений» тариф для електроенергії, яка вироблятиметься генеруючими установками загальною потужністю 1,25 МВт. Середня потужність встановленої сонячної електростанції становить 24,5 кВт», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У межах «Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки» здійснюється компенсація 10% тіла кредиту (але не більше 25 тисяч гривень) позичальникам, які отримали кредити на встановлення приватних сонячних електростанцій, на що в обласному бюджеті на 2019 рік передбачено один мільйон гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу