Прикордонники запевняють, що черги вантажівок на кордоні Україна-Польща зменшилися

14:32 23 вересня 2020 р.

Упродовж останніх двох діб фіксується певне зменшення черг вантажних автомобілів в пункті пропуску "Ягодин" на українсько-польському кордоні.

Про це інформує Держприкордонслужба, пише DailyLviv.

За її інформацією, сьогодні на оформлення для виїзду з України перед «Ягодином» очікували 150 вантажівок, на в’їзд – 500.

Щодо північної ділянки кордону, то в пунктах пропуску з Республікою Білорусь спостерігається незначне накопичення вантажівок перед «Домановим» - 30 автомобілів на виїзд з України і така ж кількість на в’їзд. Близько 40 вантажівок очікують на виїзд з України перед пунктом пропуску «Виступовичі», натомість на в’їзд в Україну черга становить 300 вантажівок.

Держприкордонслужба нагадує, що для стабілізації ситуації на цьому напрямку були проведені координаційні заходи між першим заступником голови Держприкордонслужби та представниками Держмитслужби.

"У даний час прикордонники спільно з працівниками митниці продовжують вживати усіх необхідних заходів для забезпечення роботи пунктів пропуску у режимі максимальної пропускної спроможності.

Варто зазначити, що у більшості пунктах пропуску забезпечується оформлення вантажних автомобілів понад визначену проектно-пропускну спроможність. Значною мірою ситуацію покращує ефективна координація з колегами з суміжних країн. Окрім того, триває роз’яснювальна робота щодо рекомендацій подорожуючим стосовно обрання ними для перетину кордону інших, менш завантажених, пунктів пропуску.

Зважаючи на ситуацію, що виникла на західній та північній ділянках державного кордону, прикордонники ініціювали налагодження взаємодії між контрольними службами України та суміжних країн для прискорення процедур оформлення вантажівок", - йдеться в повідомленні.

Для координації дій на кордон з Польщею також виїжджав голова ДПСУ Сергій Дейнеко, який в пункті пропуску «Ягодин» провів зустріч з польською стороною.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу