Прикордонники відпрацьовують завдання на Львівщині

15:00 26 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

Прикордонники вдосконалюють на Яворівському полігоні свої вміння із захисту та оборони кордону в умовах гібридної війни.

Про це повідомили в четвер, 26 вересня, у Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Відповідно до сценарію міжнародних навчань охоронці кордону відпрацьовують завдання з припинення збройної провокації на державному кордоні, відбиття атаки та відновлення територіальної цілісності. Днями прикордонники демонстрували свої навички під час активної фази навчань, коли на лінію кордону та базовий табір був здійснений збройний напад умовного противника.

«На міжнародних навчаннях роль противника та напад на умовний кордон виконували військовослужбовці країни-учасниці «Rapid Trident». Такі навчання дозволяють охоронцям кордону вдосконалювати свої вміння в умовах наближених до бойових», – поінформували також у ДПСУ.

«Держприкордонслужба вже вдруге бере участь у міжнародних командно-штабних навчаннях «Rapid Trident». Цього року охоронців кордону представляє прикордонна комендатура швидкого реагування Сумського загону, яка входить до об’єднаного батальйону МВС України», – повідомили також у ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу