Прикордонники тренувалися в Краковці протидіяти терористам

11:24 7 березня 2017 р.

  • 0


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

У пункті пропуску «Краковець» продемострували, як діятимуть при виникненні загрози терористичного характеру в пунктах пропуску через державний кордон.

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби, де також поінформували: «Показові тренування проводились в рамках зборів начальників штабів п’яти прикордонних загонів Західного регіонального управління Держприкордонслужби України. Військовослужбовці практично відпрацювали навчальну ввідну у разі можливого виявлення вибухової речовини у транспортному засобі, чи під одягом або в особистих речах одного з подорожуючих».

«У рамках тренування було проведено оповіщення взаємодіючих правоохоронних органів та рятувальних підрозділів, уточнено питання спільних дій з польськими колегами, відпрацьовано на практиці заходи щодо негайного припинення контрольних операцій в пункті пропуску, евакуації громадян з місця події, блокування об’єкту небезпеки та затримання порушників.  Персонал відділу прикордонної служби «Краковець» якісно та наглядно продемонстрував дії прикордонників у разі загострення обстановки, аналогічні тренування невдовзі відбудуться і в інших пунктах пропуску на Західному кордоні».

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фоторепортаж з тренувань.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації