Прикордонники на Львівщині отримали поповнення

10:48 17 липня 2019 р.


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Семеро офіцерів – випускників Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького – прибули для подальшого проходження служби у підрозділи Кінологічного навчального центру у Великих Мостах.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «Новоприбулих випускників представили колективу, після чого вони зустрілися з керівництвом центру. Під час зустрічі обговорили питання щодо умов проходження подальшої служби та становлення на посадах, тому за кожним із випускників закріплений офіцер-наставник, який і буде їм у цьому допомагати».

«Новоприбулих офіцерів ознайомили з історією та діяльністю самого центру. Невдовзі з випускниками 2019 року заплановано проведення навчально-методичних зборів для набуття ними теоретичних та практичних навичок за напрямками службової діяльності», – поінформували також в регіональному управлінні ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

17:31 24 січня 2022 р.

У Львові просять мешканців максимально дистанціюватися

Міський штаб з протидії поширення коронавірусу просить мешканців Львівської міської територіальної громади максимально утриматись від проведення та відвідування масових заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу