Прикордонники Львівського загону отримають чотири безпілотники | Новини Львова

Прикордонники Львівського загону отримають чотири безпілотники

13:00 17 травня 2019 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

У п’ятницю, 17 травня,на базі Львівського загону завершилась чотириденна підготовка майбутніх інструкторів-прикордонників з використання безпілотних авіаційних комплексів.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі України, де також розповіли: «У рамках реалізації проекту «Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску» Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» проходили навчання із залученням представників центру підготовки, які мають необхідні знання та досвід зокрема у сфері застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем. Загалом нові знання отримали 12 прикордонників, які протягом чотирьох днів здобували навички практичного застосовування даної авіаційної техніки, а в подальшому самостійно будуть використовувати її під час охорони державного кордону».

«Після завершення навчань Львівський прикордонний загін отримає чотири комплекси «Matrice 200» на суму понад сім мільйони гривень, що будуть використовуватися на найбільш активних напрямках українсько-польської ділянки кордону. За допомогою цих авіаційних комплексів українські прикордонники зможуть дистанційно здійснювати моніторинг визначеної ділянки місцевості з висоти до 500 метрів та в радіусі до п'яти кілометрів як вдень, так і вночі», – поінформували також у ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 8 серпня 2020 р.

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

Уряд України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і виїзду з неї

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу