Пряме швидкісне сполучення зі Львова до Кракова, Праги й Відня буде через рік, – «Укрзалізниця»

16:05 28 листопада 2019 р.


Фото: facebook.com/Kravtsov.Evg

Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов пообіцяв, що потяги долатимуть відстань зі Львова до Кракова за 3,5 години.

Євген Кравцов повідомив у четвер, 28 листопада, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Фейсбук»: «Знаю, що про це кажуть останні років 10. Але ми зробимо це за рік. Не анонсував заздалегідь, але сьогодні особисто переконався, що проект, який поки що був лише на папері, може стати реальним».

Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» також розповів: «За рік ми можемо збудувати від державного кордону до станції «Скнилів» євро колію. Станція «Скнилів» розташована у Львові. Від вокзалу – відстань 5,5 кілометра. Від Міжнародного аеропорту «Львів» – три кілометри. Від автостанції – кілометр. Розташування чудове. Тобто через рік українці зможуть отримати пряме швидкісне сполучення зі Львова до Кракова, Праги, Відня».

Євген Кравцов додав: «До того ж, між Скниловом, аеропортом і львівським залізничним вокзалом плануємо запустити ще й експрес для комфорту пасажирів. Чому Скнилів? Таким чином уникнемо перевантаження станції «Львів», через яку прямують фактично усі внутрішньодержавні поїзди. Певен, що це буде найбільший інфраструктурний проект на заході України».

Як інформував «ЩЛ», колійні ремонтні роботи внесли зміни в розклад руху потягів на Львівщині.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу