При кожному військкоматі Львівщини розгортають загони оборони й роти охорони, – ЛОДА

18:50 8 вересня 2014 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

У цьому запевнили в понеділок «Щоденний Львів» у прес-службі облдержадміністрації

Як повідомили сьогодні, 8 вересня, «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, на нараді т.в.о. ЛОДА Юрія Турянського з керівниками Львівського обласного військового комісаріату та структурних підрозділів ЛОДА йшлося про таке:

«На Львівщині працює штаб територіальної оборони. Розгортається робота загонів оборони і рот охорони при кожному військовому комісаріаті Львівської області, проводиться навчання організаційного ядра цих підрозділів.

На даний час масштабна робота проведена облдержадміністрацією щодо моніторингу стану захисних споруд у Львівській області. Загалом проблемними залишаються 35% сховищ, які переважно розташовані на територіях непрацюючих та збанкрутілих підприємств, тих, які припинили виробничу діяльність у попередні роки.

За словами керівника департаменту з питань цивильного захисту ОДА Олексія Титаренка, половина з них затоплені грунтовими водами і їх неможливо привести у належний стан. Львівська облдержадміністрація зобов’язала керівників адміністративних територій та власників захисних споруд (сховищ, укриттів), а також найпростіших укриттів (споруди підземного простору) привести в готовність підвідомчі їм об’єкти для використання за призначенням з метою укриття населення.

Також зобов’язано довести до усіх мешканців населених пунктів інформацію щодо знаходження найближчого місця укриття у разі необхідності, а також порядок дій населення за сигналами цивільного захисту (зокрема «Увага всім», «Повітряна тривога» та інші). «Де є господар, там захисні споруди знаходяться у доброму стані. Зокрема це сховища, які належать Львівській залізниці, «Львівводоканалу», ряду інших комунальних та відомчих підприємств», – зазначив Юрій Турянський. 

В області також періодично проводиться перевірка готовності системи оповіщення Львівської області.  «Відпрацьовано дії щодо інформування населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Ми прагнемо миру, але готуємось до будь-якого розвитку подій», – повідомив Юрій Турянський».

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу