Протестувальники перекрили трасу Львів-Самбір-Ужгород | Новини Львова

Протестувальники перекрили трасу Львів-Самбір-Ужгород

14:02 17 червня 2020 р.

  • 0

На Львівщині мешканці 11 сіл у селі Стрілки перекрили дорогу Львів-Самбір-Ужгород.

Про це повідомив у Фейсбуці Олександр Лабецький.

"Дорога Львів-Самбір-Ужгород в с. Стрілки перекрита! Люди протестують! Пропускають 1машину кожних 10 хвилин. Проізд можливий тільки маршрутним автобусам, водіям з дітьми, автомобілям швидкої допомоги!"- написав Олександр Лабецький.

Місцеві жителі оголосили безстрокову акцію протесту з вимогою розпочати ремонт 4 км місцевої дороги Мшанець-Стрілки. Раніше місцевий священик зняв декілька кліпів про поганий стан цієї дороги, після чого вона стала відомою.

Як повідомив ZAXID.NET один із учасників акції Іван Копик, серед вимог мешканців сіл – зустрітися головою ЛОДА Максимом Козицьким та розпочати ремонт частини дороги Стрілки-Мшанець.

«Зараз наші основні вимоги – зустріч з головою ЛОДА Козицьким і розпочати ремонт частини ділянки дороги, яку можна ремонтувати без проектно-кошторисної документації. На другу частину ділянки вже є ПКД на експертизі. Вони можуть хоч сьогодні почати ремонт тих 4 км дороги, бо вона є в жахливому станію. Достатньо вольового рішення Козицького», – розповів Іван Копик.

Дорогу мешканці 11 сіл, через які пролягає погана дорога, перекриватимуть доти, доки з ними не зустрінеться голова ЛОДА і не заїде техніка для ремонту дороги, каже Іван Копик.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:33 15 липня 2020 р.

Населення України до кінця століття може скоротитися більше, ніж удвічі, - дослідження

Чисельність населення України до кінця цього століття може зменшитися до 17,5 мільйона, йдеться у дослідженні групи вчених. Вони прогнозують, що кількість населення на планеті зросте на мільярд до 8,8 мільярда.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу