Прокуратура закрила в райвідділі поліції на Львівщині кімнати для затриманих | Новини Львова

Прокуратура закрила в райвідділі поліції на Львівщині кімнати для затриманих

10:48 20 грудня 2018 р.

  • 0
Золочівський райвідділ поліції

Золочівський райвідділ поліції
Фото: zolochiv.net

Місцева прокуратура на Львівщині виявила порушення при триманні затриманих осіб у кімнатах для затриманих.

Про це повідомили в четвер, 20 грудня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «За результатами проведеної Золочівською місцевою прокуратурою перевірки дотримання вимог законодавства України при триманні затриманих в кімнатах затриманих чергової частини Золочівського відділу поліції, а також вжитим заходам, цьогоріч у грудні припинено їх функціонування. У ході проведеної перевірки виявлені численні порушення Закону України «Про Національну поліцію» та галузевих інструкцій. Зокрема – відсутність кранів в умивальниках, будь-якого санітарно- гігієнічного приладдя та часткова відсутність електричного освітлення.

«Кімнати для затриманих також не обладнані засобами відеонагляду і пожежною сигналізацією. Крім цього, під час перевірки у черговій частині Золочівського відділу поліції виявлено аптечку першої медичної допомоги, медичні препарати у якій протерміновані, а їх використання може призвести до непередбачуваних наслідків», – поінформували в прокуратурі.

«За таких обставин, затримані особи обмежені у підтримці особистої гігієни та засобів для існування що є неприпустимим та грубим порушенням не лише згаданого наказу міністерства внутрішніх справ України, а й статті 3 Європейської Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та статті 28 Конституції України. Виявлені порушення закону не могли залишитись поза увагою місцевої прокуратури. Відтак, за результатами реагування наказом начальника Головного управління Нацполіції у Львівській області функціонування кімнат для затриманих Золочівського ВП припинено, а начальника відділу поліції зобов’язано вжити заходів для приведення цих кімнат у відповідність», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Команда Шевченка у Лізі націй УЄФА гратиме у Києві і Львові

Садовий знайде кошти на футбольну академію ФК «Карпати»

Працівникам лабораторій та епідеміологам виплачено надбавок до зарплати 95 млн грн, - МОЗ

Що робити вступнику до ВНЗ, якщо прийшла повістка з військкомату

Зеленського за інерцією ще підтримує третина тих, хто прийде на вибори

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу