Прокуратура перевіряє кожен крок Львівської міськради, – ЗМІ

21:18 14 квітня 2014 р.


Фото: iPress.ua

Міський голова Андрій Садовий поскаржився в понеділок, що така пильна увага до його команди загрожує паралізувати її роботу.

Як повідомляє сьогодні, 14 квітня, «iPress.ua», прокуратура перевіряє роботу Львівської міської ради на предмет можливих зловживань так глибоко, що на звичайну роботу міським урядцям залишається дуже мало часу. На особливо пильну увагу прокуратури поскаржився міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, постійні перевірки, які влаштовує прокуратура майже паралізували роботу міської ради. «Перевірки відбуваються у постійному режимі», – зазначив Садовий сьогодні. – Хлопці перевіряють усе, перевірки не завершуються, вони відбуваються в постійному режимі. У нас фактично скоро майже половина міської ради не зможе нічим іншим  займатися тільки тим, що буде обслуговувати перевірки. Тепер на роботу часу вже нема, тому, що треба працювати з перевіряючими, надавати документи, ксерокопії».

Відтак «iPress.ua» нагадує, що раніше генеральний прокурор Олег Махніцький дав доручення перевірити роботу місцевих органів самоврядування на предмет зловживань. А вчора він уточнив, що проводиться перевірка не лише мера Львова Андрія Садового, а всіх чиновників на місцях.

Очільник ГПУ наголосив: «На сьогоднішні до Садового конкретних питань поки що нема. Але я дав доручення перевірити всіх чиновників, в тому числі і на місцевому рівні і якщо буде виявлено будь-які зловживання – приймати відповідні рішення».

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу