Проекту укріплення дамби на Грибовицькому сміттєзвалищі досі немає, – ЛОДА

18:30 6 березня 2017 р.

  • 0

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула питання щодо укріплення дамби на Грибовицькому сміттєзвалищі.

На засіданні йшлось про те, що проект із рекультивації Львівського полігону твердих побутових відходів потребує змін, адже він датований ще 2013 роком, та не включає необхідність укріплення дамби. Зокрема, голова Львівської ОДА наголосив, що на сьогодні потрібно терміново підсилити дамбу, яка огороджує фільтрат.

Згідно зі сьогоднішнім рішенням комісії ТЕБ і НС, Інспекція Держархбудконтролю у Львівській області отримала завдання у найкоротший термін перевірити існуючі проектні документи. Такі ж завдання, відповідно до своєї компетенції, отримали «Укрдержбудекспертиза» та Державна екологічна інспекція у Львівській області.

Олег Синютка наголосив: «Ситуація, яка склалась на дамбі, є катастрофічною і вимагає невідкладного втручання та робіт».

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації