Про відімкнення світла «Львівобленерго» повідомлятиме на сайті

13:38 18 серпня 2016 р.

Відтепер споживачі електроенергії зможуть довідатися про планові та аварійні відімкнення електрики на сайті «Львівобленерго».

Про це сьогодні, 18 серпня, під час прес-конференції на тему: «Чому немає світла - відтепер довідайтесь онлайн! Нововведення від ПАТ «Львівобленерго» на веб-сайті товариства», повідомив заступник технічного директора ПАТ «Львівобленерго» Роман Іванців.

- Електрики може не бути через планові роботи або ж під час аварійно-відновлюваних робіт, які проводять після буревію, - каже він.

Заступник технічного директора ПАТ «Львівобленерго» наголосив, що з питанням «чому нема світла і коли буде?» споживачі можуть звернутися до колл-центру за без коштовним цілодобовим номером 0-800-50-15-68.

- Може бути ситуація, коли споживачам важко додзвонитися, тому що є багато дзвінків. Тоді варто трошки «повисіти на слухавці», система поставить його в чергу. І як тільки оператор звільниться, споживача з’єднають, -  розповідає Роман Іванців.

За його словами, інформації про аварії в мережі вони отримують майже миттєво через засоби телемеханіки. І буквально за дві-три хвилини ця інформація стає доступною для споживачів. 

Директор з інформаційних технологій ПАТ «Львівобленерго» Людмила Польова радить відповіді на ці питання шукати на сайті «Львівобленерго».

- Для цього треба зайти за адресою http://www.loe.lviv.ua/ua/online_out у розділ «Чому немає світла», вибрати свій район, ввести назву населеного пункту та назву вулиці. Система відразу покаже, що сталося в електромережі та коли планується закінчення планових або аварійних робіт, - пояснює вона, як користуватися сайтом.

Людмила Польова просить споживачів, які знайдуть помилки в роботі сайту, повідомляти, щоби розробники могли їх виправити.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу