Чиновники ДАБІ «набудували хмарочос корупційних схем», – Президент

12:20 13 березня 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

Президент Володимир Зеленський заявив, що чиновники у сфері будівництва «набудували хмарочос» із корупційних схем, та оголосив про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Про це, як повідомили в п’ятницю, 13 березня, в агенції новин «Укрінформ», Президент зазначив під час виїзного позачергового засідання Кабінету міністрів. Зеленський пояснив: «Найбільш болючим залишається зловживання при будівництві саме великих об’єктів. Тому ми ліквідуємо монополію у сфері містобудування. Скажу зараз три слова, на які чекав увесь чесний будівельний бізнес України: ми ліквідуємо ДАБІ».

Президент запевнив: «Відтепер процес отримання державних послуг буде прозорим, зручним і з мінімальним впливом чиновників на ухвалення таких рішень. За ці роки чиновники набудували у цій галузі хмарочос із різних схем та договорняків, найбільшим джек-потом була видача дозволів у сфері містобудування, навіть щодо малого будівництва».

Зеленський нагадав, що у грудні минулого року уряд почав «руйнувати» корупційні схеми у цій сфері, зокрема, запрацював електронний кабінет забудовника й відтоді автоматизовані послуги надаються миттєво та без участі чиновників.  За словами Президента, за цей час електронним кабінетом українці скористалися вже більше двох тисяч разів.

«В уряді можуть змінюватися обличчя, але курс держави повинен бути і залишається незмінним. Його важливим елементом є і буде подолання корупції», – наголосив Зеленський.

Як інформував «ЩЛ», ДАБІ наклала у Львові 225 штрафів.

dailylviv.com

До теми

20:23 29 вересня 2020 р.

Демонтаж МАФів у Львові призупинять: вивчатимуть ситуацію по кожному об'єкту

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий провів робочу зустріч з представниками власників МАФів, які вилучені з комплексної схеми, відповідно до ухвали сесії ЛМР. За пропозицією мера, буде підготовлено доручення керівникам районів про призупинення демонтажу тимчасових споруд, за винятком тих, про демонтаж яких є рішення виконавчого комітету.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу