Президент України заявив, що завтра він підпише указ про нову хвилю мобілізації (відео)

21:24 13 січня 2015 р.

Фото до новини

Петро Порошенко заявив у вівторок у зверненні у зв'язку із трагедією під Волновахою: «Завтра я підпишу указ про чергову хвилю мобілізації».


Відео: «5 канал»

Петро Порошенко заявив у вівторок у зверненні у зв'язку із трагедією під Волновахою: «Завтра я підпишу указ про чергову хвилю мобілізації». 

Опубліковано воно сьогодні, 13 січня, прес-службою Президента України, а повністю в ньому сказано:

«Дорогі співвітчизники! Сьогоднішня страшна трагедія під Волновахою належить до таких подій, які навіть за суворими мірками теперішніх часів вирізняються своєю жорстокістю. Від яких холодіє душа.

Терористи з так званої ДНР завдали ракетного удару по автобусу з мирними громадянами. Нелюди, для яких крім знецінених рублів, нема більше нічого святого, навмисне вбили десятьох мирних громадян, серед них – і чотирнадцятирічну дівчинку. 

Ще 16 жінок та чоловіків - поранені, всі вони – цивільні особи. Ці смерті – на совісті об'єднаної деенерівсько-еленерівської банди та тих, хто за нею стоїть, з чиїх рук вона годується; хто її озброює, муштрує та надихає на криваві злочини.

А наші воїни здатні дати гідну відсіч. І ті, хто сьогодні знову штурмував Донецький аеропорт, відчули це на власних шкурах.

Будучи прихильниками миру, ми готові боронити свою землю. З вересня минулого року, за час поки нам вдалося зупинити активні бойові дії, ми наростили м'язи. Щотижня передаємо у війська сотні одиниць зброї та військової техніки, як нової, так і відремонтованої.

Завтра я підпишу указ про чергову хвилю мобілізації. Впевнений, що український народ підтримає це рішення, і мобілізацію буде проведено успішно.

У зв язку з терористичною атакою ми змушені ще більше посилити обмеження на пересування через лінію, за якою знаходяться підконтрольні бойовикам райони Донбасу. А зведення фортифікаційних споруд, які захищають від можливої контратаки з боку бойовиків – майже завершено.

Однак я залишаюся прихильником мирного врегулювання на Донбасі – в рамках мого Мирного плану і Мінських домовленостей. Робив, роблю і робитиму для цього все можливе. І навіть – неможливе. 

Позавчора в Парижі разом з лідерами провідних країн світу і мільйонами французів я вшанував пам'ять жертв теракту в столиці Франції. Масовий розстріл людей в Парижі та Волновасі – це події з одного й того ж ряду. Цивілізований світ має згуртуватися в боротьбі з тероризмом.

Сьогодні я говорив з президентом Європарламенту. Мартін Шульц запевнив, що в четвер Європарламент закличе керівництво Євросоюзу включити так звані «ДНР» та «ЛНР» до списку терористичних організацій. І це буде належна міжнародно-правова оцінка діям бойовиків, які не хочуть спокою на Донбасі, які відмовляються виконувати Мінські домовленості; які не дотримуються режиму припинення вогню, які атакують наших військовослужбовців і вбивають мирних українських громадян.

Я висловлюю глибоке співчуття родинам загиблих та постраждалих від рук терористів. Закликаю весь світ до солідарності з Україною, а всіх українців – до єдності перед загрозою, якою є агресія проти нашої країни та терористичні атаки.

У нас Батьківщина –  Україна, і ми її захистимо! Слава Україні!».

Це звернення опубліковано у вівторок на сайті Офіційного представництва Президента України.

Як інформував «Щоденний Львів», під час нової хвилі мобілізації призиватимуть до армії жінок і вилучатимуть техніку з підприємств.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів