Президент нагородив офіцера зі Львова орденом Богдана Хмельницького

15:00 15 лютого 2018 р.

Фото до новини


Фото: mil.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ вшанували учасників бойових дій на території інших держав.

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Урочисті заходи розпочались на плацу навчального закладу із підняття Державного Прапору України. Згодом із вітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник Національної академії сухопутних військ – генерал-лейтенант Павло Ткачук, який відзначив вагомий внесок учасників бойових дій у підготовку майбутніх офіцерів».

«Під час заходу начальник академії вручив державну нагороду випускнику нашого навчального закладу, а сьогодні офіцеру Військового коледжу сержантського складу старшому лейтенантові Артуру Кирееву. Як і багато інших випускників академії, від самого початку бойових дій хлопець перебував на фронті, де командував ротою 93-ї окремої механізованої бригади. Його підрозділ брав участь у боях біля Пісок та Авдіївки», – поінформували також в міністерстві оборони.

«У листопаді 2015 року у бою біля Водяного офіцера було важко поранено. Воїн мужньо переніс не одну операцію і сьогодні він продовжує військову службу. Указом Президента України №403 від 5 грудня 2017 року «за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» старшого лейтенанта Артура Киреева було нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню», – розповіли також в міністерстві оборони.

«Також під час урочистостей за значний внесок у розвиток обороноздатності держави офіцерів та працівників Збройних Сил України було нагороджено відзнаками начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗСУ, командувача Сухопутних військ ЗСУ  та начальника Національної академії сухопутних військ», – повідомили також в прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж з урочистостей.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів