Прем'єр запевнив, що родини загиблих на Львівщині гірників отримають по 500 тисяч гривень

21:55 2 березня 2017 р.

  • 0


Фото: unn.com.ua

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час брифінгу на шахті «Степовій», що сім'ям загиблих виплатять по 500 500 тисяч гривень компенсації.

Про це повідомив сьогодні, 2 березня, кореспондент інформагенції «УНН». Як інформував «ЩЛ», восьмеро гірників загинули в шахті на Львівщині внаслідок вибуху.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:20 2 червня 2020 р.

З 33-х країн світу українців повернуть спецрейсами. Перелік

Міністерство інфраструктури України анонсувало низку нових спеціальних рейсів в Україну з різних країн світу. До відновлення регулярних авіаційних пасажирських перевезень цими рейсами можуть скористатися українці, які зараз перебувають закордоном і хочуть повернутися додому.

Рубрика: Ситуації

00:03 2 червня 2020 р.

ЛКП «Лев» у Львові відновлює цілодобовий режим роботи

Перша комунальна ветеринарна клініка, що діє на базі Львівського комунального підприємства «Лев», повертається у цілодобовий режим роботи після введених карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Рубрика: Ситуації

16:13 1 червня 2020 р.

Зубач запронував Винникам внутрішнє управління в межах Львівської ОТГ

Львів закликає до співпраці сусідні міста та села, що, відповідно до рішення уряду, увійшли до складу Львівської ОТГ. Для мешканців Винників все залишиться без змін, адже місто вже давно, фактично, є складовою Львова.

Рубрика: Ситуації