Прем'єр запевнив, що готовий допомогти Львову вирішити проблему звалища

17:00 5 жовтня 2016 р.

Володимир Гройсман запропонував своє посередництво в перемовинах між Львівською міськрадою й представниками громади села Малі Грибовичі.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час засідання уряду у середу, 5 жовтня, що уряд та він особисто готові надати необхідну підтримку львівській владі у вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища. 

Прем’єр-міністр запевнив, звертаючись до голови Львівської обласної державної адміністрації ОлегаСинютки: «Де ви будете бачити з міською радою, де ми можемо допомогти і підтримати, я готовий це зробити. Я до ваших послуг».

Говорячи про необхідні дії уряду, щоб допомогти Львову вирішити питання сміттєзвалища, Прем’єр-міністр нагадав, що напередодні 30 вересня у рамках робочої поїздки до Львівської області зустрічався з представниками громади села Малі Грибовичі, львівської міської ради, міським головою, відтак зауважив: «Я вважаю, що вони абсолютно можуть узгодити спільний план дій. Єдине, що там є питання кризи довіри. Давайте, можливо, наше посередництво, якщо потрібно, чим ми можемо допомогти, щоб допомогти вирішити [проблему]».

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка також нагадав, що уряд погодив проект Європейського інвестиційного банку, що «дає великий крок вперед і шлях до розв'язання проблем». За його словами, «міській владі Львова треба працювати над тим, що, маючи на своїх депозитних рахунках по декілька сотень мільйонів гривень і маючи перевиконання з уже розподілених 600 млн і станом на 1 жовтня 331 мільйон гривень – це практично більше як 900 мільйонів гривень , треба просто сконцентрувати кошти і вирішити проблему. Тому що проблема носить суто технічний характер фінансового ресурсу. Сьогодні у місцевих органів влади їх більше ніж достатньо».

Про це повідомили сьогодні, 5 жовтня, на урядовому порталі.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу