Прем’єр доручив розслідувати затримки з виплатою пенсій

13:00 25 липня 2018 р.


Фото: kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив під час урядової наради з керівництвом Пенсійного фонду, Державного казначейства, міністерства фінансів й міністерства соціальної політики: «Я стурбований інформацією з регіонів про те, що є затримки по пенсійним виплатам».

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив також у середу, 25 липня, під час урядової наради з керівництвом Пенсійного Фонду, Державного казначейства, міністерства фінансів й міністерства соціальної політики: «Персональна відповідальність керівників ПФУ вчасно виконувати зобов’язання перед пенсіонерами. До кінця тижня врегулювати ситуацію. Окрім того, призначаю службове розслідування – і щодо дій керівника ПФУ і щодо керівників в регіонах. Будуть ще хоч раз затримки – не вибачу. Створювати людям додаткові проблеми – неприпустимо».

Глава уряду запевнив: «Держава, зі свого боку, вчасно перераховує всі бюджетні трансферти. Тож час і Пенсійному Фонду взятися до роботи. Центральний бюджет заборгованості перед ПФУ не має. Ми повністю фінансуємо. Вживайте всі заходи, аби ситуація більше не повторилася. Пенсіонери мають отримати повагу і захист».

Про це повідомили на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецз'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу