Львів'ян закликають повідомляти про підозрілі чи вибухонебезпечні предмети

13:00 27 листопада 2015 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Про всі факти виявлення підозрілих предметів в місцях масового скупчення людей або громадському транспорті слід негайно поінформувати до найближчого відділення поліції або на оперативну лінію «102».

«Враховуючи складну політичну ситуацію в державі, зокрема проведення антитерористичної операції на сході країни та підвищеної загрози здійснення терористичних актів, поліція звертається до громадян з проханням бути пильними та повідомляти правоохоронців про виявлені підозрілі чи вибухонебезпечні предмети та про підготовку до скоєння злочинів – повідомили сьогодні, 27 листопада, в прес-службі (відділі управління превентивної діяльності) Львівського обласного управління Національної поліції, де також поінформували:

«Кілька правил, що допоможуть Вам та оточуючим не стати жертвами теракту та уникнути тілесних ушкоджень:

У разі виявлення вибухонебезпечних пристроїв або інших джерел вибуху (витоку газу тощо), а також отримання інформації про підготовку до скоєння злочину, його місце, час, про підозрілі предмети, які можуть становити небезпеку, необхідно: сповістити про це на оперативну лінію 102, повідомити аварійні чи спеціальні служби; не підходити та не торкатись небезпечних предметів; при наявності запаху газу у приміщенні, провітрити його, при цьому не вмикати і не вимикати світло, не користуватись вогнем;

вжити всіх можливих заходів для гарантування особистої безпеки, рятування людей, надання потерпілим допомоги; вжити заходів щодо недопущення до небезпечної зони людей і транспорту, які не беруть участь у ліквідації наслідків, а також тварин;

До приїзду правоохоронців: 1. Ні в якому разі не чіпайте знахідку; 2. Зафіксуйте час виявлення підозрілого предмета; 3. Зробіть так, щоб люди відійшли якнайдалі від небезпечної знахідки; 4. Якщо предмет виявлений у приміщенні або у транспортному засобі, необхідно повідомити про нього адміністрацію закладу, водія, охорону.

Категорично забороняється: 1. Торкатись, піднімати, пересувати підозрілий предмет. 2. Порушувати цілісність упаковки. 3. Ударяти, смикати за дроти, натискати на кнопки та вимикачі, розбирати. 4. Самостійно розміновувати вибухові пристрої або переносити їх в інше місце. 5. Курити, користуватися електрозапальничками або іншими джерелами вогню. 6. Використовувати поблизу предмета засоби радіозв’язку, у тому числі мобільні телефони.

Пам’ятайте – зовнішній вигляд предмета може приховувати його справжнє призначення. Як маскування для вибухових пристроїв використовуються звичайні сумки, пакети, коробки, згортки, іграшки. Не чіпайте підозрілі предмети, які можуть виявитись вибуховими пристроями, – це може призвести до їх вибуху, численних жертв та руйнувань. Поясніть дітям, що будь-який предмет, знайдений на вулиці або в під’їзді, може становити небезпеку для життя.

Поліція Львівщини закликає жителів області бути пильними. Про всі факти виявлення підозрілих предметів в місцях масового скупчення людей або громадському транспорті негайно звертайтесь до найближчого відділення поліції або на оперативну лінію «102».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу