Правоохоронці провели навчання у Львові

16:30 25 червня 2019 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

24 та 25 червня у Львові проводилися тактико-спеціальні навчання, метою яких було налагодження взаємодії підрозділів поліції й Національної гвардії України, а також відпрацювання теоретичних та практичних навичок зі забезпечення правопорядку та безпеки під час виборів.

Про це повідомили у вівторок, 25 червня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли:и «Участь у заходах взяли працівники управління превентивної діяльності, Тренінгового центру, керівники територіальних підрозділів поліції, бійці батальйону поліції особливого призначення Головного управління Нацполіції Львівщини та рота тактико-оперативного реагування патрульної поліції. Залучались офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ, медики та інші.

«Практичний етап навчань відбувався за сценарієм, максимально наближеним до реальності, у якому кожен з задіяних працівників мав своє завдання, міг проявити лідерські якості, показати свою майстерність, а також за допомогою досвідчених фахівців виявити та усунути недоліки в підготовці», – розповів керівник навчань – начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області Мирон Чорній.

«Головна мета проведення навчань – відпрацювання взаємодії між працівниками відомств, які будуть задіяні до забезпечення публічного порядку та недопущення правопорушень під час позачергових виборів до Верховної Ради України», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

Мирон Чорній зазначив: «Наше завдання – працювати так, щоб вибори на Львівщині відбулись без порушень правопорядку та виборчого законодавства. Ми вдосконалювали практичні навички спільних дій під час виникнення позаштатних чи надзвичайних ситуацій та їх локалізації».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу