Правоохоронці Львівщини запевнили, що відстежують ситуацію щодо лісових пожеж

13:05 21 травня 2015 р.


Фото: mvs.gov.ua

Львів’ян закликають: «Якщо ви виявили пожежу у природній екосистемі – необхідно повідомити про це Державну службу з надзвичайних ситуацій за номером 101 або 112 та органи внутрішніх справ за номером 102».

«У зв'язку з погодніми умовами, на території України спостерігається високий рівень пожежної небезпеки, а у деяких областях – навіть надзвичайний, що загрожує виникненням пожеж у природніх екосистемах», – повідомили сьогодні, 21 травня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС, де також запевнили:

«Правоохоронці проводять профілактику та відпрацьовують комплекс заходів при виникненні таких пожеж. Працівники ОВС Львівщини постійно відстежують оперативну ситуацію та розробляють плани проведення комплексу практичних заходів, спрямованих на запобігання виникнення пожеж у лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях, а також протидію навмисним підпалам».

«Доволі часто причинами пожеж у екосистемах є людський фактор –необережне чи невміле поводження з вогнем, особливо під час відпочинку. Інколи причиною виникнення масштабної пожежі може стати звичайний недопалок», – додали в прес-службі правоохоронців, відтак порадили:

«Тому, аби не викликати пожежу, необхідно знати деякі правила: палити багаття дозволяється лише у спеціально визначених місцях; не дозволяється палити вогонь під деревами чи під гілками; не кидати недопалки; не використовувати піротехніку на природі;в жодному разі не проводити сільськогосподарські пали (спалювання сухої трави, соломи тощо)

Якщо ви виявили пожежу у природній екосистемі, необхідно повідомити про це Державну службу з надзвичайних ситуацій за номером 101 або 112 та органи внутрішніх справ за номером 102. Окрім того: виявивши осередок пожежі,  необхідно вжити заходи для його ліквідації, рятування людей та матеріальних цінностей; гасіння лісових пожеж можна проводити водою, хімічними вогнегасними речовинами та грунтом; не допускається тривале перебування в задимленій зоні під час гасінняпожежі;

особливу небезпеку під час пожежі становлять дерева, що можуть впасти; під час гасіння пожежі необхідно берегти дихальні шляхи;при наближенні вогню до населених пунктів, мешканцям необхідно евакуюватись».

dailylviv.com

До теми

20:33 16 жовтня 2021 р.

Не заплатив за роботу: мешканка Львівщини написала скаргу в Польську інспекцію праці на дії підприємця

Мама двох малолітніх дітей, якій за хатню роботу в Польщі обіцяли заплатити 1000 євро, змушена була працювала в Німеччині по 12 годин на добу безоплатно.

Рубрика: Ситуації

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу