Працівники «Муніципальної Варти» Львова здійснили п’ять рейдів, – ЛМР

17:30 26 вересня 2017 р.


Фото: 1vib.co.u

У міськраді запевнили: «ЛКП «Муніципальна Варта» цього року отримало окремий відділ».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 26 вересня: « комунальному підприємстві «Муніципальна Варта» розпочав роботу відділ з проведення рейдів. Працівники цього окремого відділу здійснюють рейди з адміністраціями по стихійних ринках і різних місцях у Львові, де ведеться стихійна торгівля, перевіряють об’єкти благоустрою, усувають там порушення. Про це сьогодні на брифінгу розповів начальник управління безпеки міста Юрій Діль».
«ЛКП «Муніципальна Варта» цього року отримало окремий відділ – рейдовий, що займається виключно рейдами спільно з адміністраціями і з поліцією. Це є рейди по об’єктах благоустрою і по усуненню порушень на них. Наприклад, цього тижня здійснено вже п’ять рейдів з адміністраціями по стихійних ринках, місцях, які ми вже знаємо по Львову, де є стихійна торгівля. Зараз вже є зроблена карта, вирішується питання стосовно можливості створення нових ринків, їх перенесення або збільшення, щоб якомога швидше усунути ці речі», – зазначив Юрій Діль.

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу