Працівники «Львіввугілля» провели попереджувальний страйк (+відео)

21:15 29 липня 2016 р.

  • 0


Фото: Павло Паламарчук / «День»

Гірники обіцяють відновити акції протесту в понеділок.

Акція шахтарів полягала у перекритті міжнародної траси «Львів – Рава-Руська»  на пішохідному переході у селі Воля-Висоцька і тривала три години. Причина – заборгованість із заробітної плати, яка станом на учора становила  24 млн грн за травень і 78 – за червень.

Згідно з повідомленням департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації, 28 липня на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли 13 мільйонів гривень – за відвантажене на теплові електростанції паливо. Гроші були скеровані на виплату гірникам заробітної плати. 

«Варто також зазначити, що ці кошти дозволили майже повністю погасити заборгованість за травень. На сьогодні шахтарям боргують ще 16% травневої зарплати», – йдеться у повідомленні.

Самі ж страйкарі говорять, що така ситуація їх не влаштовує і вимагають повного погашення боргів – і за травень, і за червень. Відтак обіцяють у понеділок відновити акції протесту. Ймовірно, йтиметься про пікет біля будівлі Львівської обласної ради.

Про це повідомили сьогодні, 29 липня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації