Працівники «Львівводоканалу» ще не ліквідували аварію на водогоні

17:45 19 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

На час ремонтних робіт на водогоні «Стрий-Львів» призупинено подачу гарячої води до частини міста.

Про це повідомили у вівторок, 19 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що на головному магістральному водогоні «Стрий-Львів» в районі села Верчани сталася наймасштабніша за останні роки аварійна ситуація. Відтак, на час ремонтних робіт здійснюється погодинне водопостачання до частини Львова, натомість подачу гарячої води призупинено.

Погодинне водопостачання здійснюється у Франківський район, центральну частину міста і прилеглі до неї житлові мікрорайони Шевченківського району, житловий масив «Броньова», частину житлового масиву «Сихів» (проспект Червоної Калини, вулиці Довженка, Чукаріна, Хуторівка й прилеглі до них), житловий мікрорайон «Новий Львів», Залізничний район, обмежений вулицями Городоцькою, Чернівецькою, Залізничною й Братів Міхновських. Відновити стабільне водопостачання у повному обсязі запланували з 18-ї години 20 листопада.

Як інформував «ЩЛ», львів’яни отримуватимуть воду за графіком.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:33 9 грудня 2019 р.

«Лев» шукає для собак домівки

На підприємстві ЛКП «Лев» просять прилаштувати безхатніх собак, які наразі перебувають тут під опікою.

Рубрика: Ситуації

18:48 9 грудня 2019 р.

У Львові на території медзакладів будують житло

Львівська міська рада передала в оренду три земельні ділянки на вулиці Пекарській, на яких ведуть будівництво багатоквартирного житлового будинку. Ця територія належить до «закладів охорони здоров’я», а жодна із ділянок не призначена для будівництва житла.

Рубрика: Ситуації

18:23 9 грудня 2019 р.

Личаківський цвинтар у Львові подорожчав

Cьогодні, 9 грудня, виконавчий комітет прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №558» від 13 червня 2008 року, відповідно до якого збільшено вартість ритуальних і туристичних послуг для ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар».

Рубрика: Ситуації