Працівники конвойної служби й нацгвардійці спільно навчалися на Львівщині | Новини Львова

Працівники конвойної служби й нацгвардійці спільно навчалися на Львівщині

15:48 28 травня 2019 р.

  • 0


Фото: lv.npu.gov.ua

Батальйон конвойної служби Головного управління Національної поліції у Львівській області та військовослужбовці 2 Галицької бригади Нацгвардії України провели спільні практичні заняття на місці несення служби.

Про це повідомили у вівторок, 28 травня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Зокрема, на обмінному пункті правоохоронці відпрацьовували дії конвойних нарядів під час здійснення конвоювання затриманих чи засуджених осіб, а також під час виникнення надзвичайних подій та нештатних ситуацій. Упродовж двох годин сторони ділились досвідом та практично демонстрували, як відбувається конвоювання підсудних та засуджених у спеціальному вагоні».

Начальник сектору конвойної служби Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Володимир Майстришин зазначив: «Мета цього заходу – навчити особовий склад впевненим та вмілим діям під час конвоювання та охорони постів порядку. Для якісного виконання завдань і функціональних дій будемо систематично проводити такі навчання».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 4 серпня 2020 р.

Прикордонники не впускатимуть в Україну іноземців без полісу страхування

Держприкордонслужба України чітко дотримується вимог Постанови КМУ № 641 від 22 липня 2020 року щодо встановлення карантинних правил на період з 1 по 31 серпня 2020 року та додатково інформує.

Рубрика: Ситуації

21:34 3 серпня 2020 р.

У ФРН з цього тижня планують обов'язкові тести на коронавірус для мандрівників

Цього тижня у Німеччині можуть запровадити обов'язкове тестування на коронавірус для всіх мандрівників, які повертаються з країн з підвищеним ризиком зараження. Про це у понеділок, 3 серпня, оголосив міністр охорони здоров'я ФРН Єнс Шпан (Jens Spahn).

Рубрика: Ситуації

20:55 3 серпня 2020 р.

Не хабар, а фінансування політпартії: у будівельній сфері Львова з’явився новий вид «подяки»

Про це на засіданні «Хаотична забудова у Львові: як цивілізовано вирішити цю проблему?», що відбулося у Львівському пресклубі, повідомив Юрій Романчук, юрист, заступник голови ГО “Закон та порядок”, координатор партії “Голос” у Галицькому районі Львова.

Рубрика: Ситуації