Працівники двох управлінь поліції спільно патрулювали вулиці Львова

15:48 20 липня 2018 р.


Фото: facebook.com/lvivpolice

Полковник поліції Олександр Берило нагадав правоохоронцям, що вдома їх чекають рідні.

В управлінні патрульної поліції Львівської області повідомили в п’ятницю, 20 липня: «Вчора працівники управління патрульної поліції та працівники управління поліції охорони провели спільне патрулювання вулиць Львова. Це було організовано для обміну досвідом між структурами та більш тісної взаємодії. Інструктаж провів начальник управління поліції охорони у Львівській області, полковник поліції Олександр Берило, який нагадав офіцерам, що вдома чекають рідні, а тому варто пам’ятати про міри особистої безпеки».

«На зміну заступили 10 осіб особового складу, по п`ять з кожного управління. Загалом зміна пройшла спокійно. Екіпажі опрацювали 13 викликів, 56 випадків спрацювання сигналізацій, склали вісім постанов за адміністративні правопорушення, а також затримали чоловіка за спробу крадіжки на вулиці Перемиська. Всі сторони задоволені такою співпрацею, а тому такі патрулювання будуть відбуватися й надалі», – поінформували також на сторінці управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фоторепортаж з вулиць Львова.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу