Позичальникам з бюджету Львівщини відшкодували 1,1 млн. гривень, – ЛОДА

17:00 1 березня 2018 р.


Фото: slidesharecdn.com

В облдержадміністрації запевнили: «Понад мільйон гривень відшкодували позичальникам за програмою енергозбереження для населення Львівщини».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 1 березня: «В області триває реалізація програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-20 роки, завдяки якій жителі області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки. Зокрема, цього тижня позичальникам з обласного бюджету відшкодували 1,1 млн гривень».

Директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник розповів: «Враховуючи постійне зростання попиту населення на використання альтернативних джерел енергії, починаючи з 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється відшкодування 10% тіла кредиту для мешканців Львівщини на встановлення приватних сонячних електростанцій. Загалом на реалізацію Програми у 2018 році передбачено 18 мільйонів гривень».

«До реалізації програми залучені ПАТ АКБ «Львів», ВАТ «Ощадбанк»,  ПАТ АБ «Укргазбанк» ПАТ «Оксі Банк», та кредитні спілки «Анісія», «Вигода», «Самопоміч», «Довіра», «Єднання», «Бойківщина», «Шанс».Також в області діють районні програми здешевлення «теплих» кредитів, за якими з місцевих бюджетів надається додаткова компенсація тіла кредиту чи відсоткової ставки», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На сьогодні в районах та містах Львівської області діють 14 таких програм. В місцевих бюджетах на їхню реалізацію передбачено 12,5 млн гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу