Позичальникам з бюджету Львівщини відшкодували 1,1 млн. гривень, – ЛОДА

17:00 1 березня 2018 р.


Фото: slidesharecdn.com

В облдержадміністрації запевнили: «Понад мільйон гривень відшкодували позичальникам за програмою енергозбереження для населення Львівщини».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 1 березня: «В області триває реалізація програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-20 роки, завдяки якій жителі області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки. Зокрема, цього тижня позичальникам з обласного бюджету відшкодували 1,1 млн гривень».

Директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник розповів: «Враховуючи постійне зростання попиту населення на використання альтернативних джерел енергії, починаючи з 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється відшкодування 10% тіла кредиту для мешканців Львівщини на встановлення приватних сонячних електростанцій. Загалом на реалізацію Програми у 2018 році передбачено 18 мільйонів гривень».

«До реалізації програми залучені ПАТ АКБ «Львів», ВАТ «Ощадбанк»,  ПАТ АБ «Укргазбанк» ПАТ «Оксі Банк», та кредитні спілки «Анісія», «Вигода», «Самопоміч», «Довіра», «Єднання», «Бойківщина», «Шанс».Також в області діють районні програми здешевлення «теплих» кредитів, за якими з місцевих бюджетів надається додаткова компенсація тіла кредиту чи відсоткової ставки», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На сьогодні в районах та містах Львівської області діють 14 таких програм. В місцевих бюджетах на їхню реалізацію передбачено 12,5 млн гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:16 27 липня 2021 р.

Крали гроші на медобладнанні для Covid-лікарень: на Львівщині викрили організаторів схеми

Служба безпеки України викрила бізнесменів, які незаконно привласнювали державні кошти під час закупівлі медичного обладнання для лікарень, які задіяні в боротьбі з COVID-19. За попередніми оцінками, лише за одним фактом поставок зловмисники завдали державному бюджету збитків на майже 2 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу