Позичальникам з бюджету Львівщини відшкодували 1,1 млн. гривень, – ЛОДА

17:00 1 березня 2018 р.


Фото: slidesharecdn.com

В облдержадміністрації запевнили: «Понад мільйон гривень відшкодували позичальникам за програмою енергозбереження для населення Львівщини».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 1 березня: «В області триває реалізація програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-20 роки, завдяки якій жителі області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки. Зокрема, цього тижня позичальникам з обласного бюджету відшкодували 1,1 млн гривень».

Директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник розповів: «Враховуючи постійне зростання попиту населення на використання альтернативних джерел енергії, починаючи з 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється відшкодування 10% тіла кредиту для мешканців Львівщини на встановлення приватних сонячних електростанцій. Загалом на реалізацію Програми у 2018 році передбачено 18 мільйонів гривень».

«До реалізації програми залучені ПАТ АКБ «Львів», ВАТ «Ощадбанк»,  ПАТ АБ «Укргазбанк» ПАТ «Оксі Банк», та кредитні спілки «Анісія», «Вигода», «Самопоміч», «Довіра», «Єднання», «Бойківщина», «Шанс».Також в області діють районні програми здешевлення «теплих» кредитів, за якими з місцевих бюджетів надається додаткова компенсація тіла кредиту чи відсоткової ставки», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На сьогодні в районах та містах Львівської області діють 14 таких програм. В місцевих бюджетах на їхню реалізацію передбачено 12,5 млн гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:18 18 серпня 2022 р.

Сьогодні Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком

18 серпня Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу