Пожежу на військовому складі біля Ічні погасили повністю

09:15 11 жовтня 2018 р.


Фото: ukrinform.ua

На військовому складі біля Ічні тривають лише поодинокі вибухи на двох тліючих майданчиках з періодичністю один-два вибухи на годину, які не несуть загрози населеним пунктам, розташованим поблизу арсеналу.

Про це, як повідомили в прес-службі міністерство оборони України, розповів із місця надзвичайної події начальник управління комунікацій та преси міністерства оборони України – полковник Олексій Чернобай. За його словами, підрозділи ЗСУ спільно з ДСНС виконують заходи по ліквідації осередків задимлення та тління.

Групами розмінування здійснюється зачистка від вибухонебезпечних предметів адміністративної території, а також території поблизу арсеналу. За словами Олексія Чернобая, підрозділами ВСП ЗСУ та Національноі поліції здійснюється надійна охорона навколо технічної територіі арсеналу.

«Триває повернення особового складу до розташування військової частини. Здійснюються заходи щодо налагодження повсякденної діяльності Арсеналу та подальшої ліквідації наслідків надзвичайної події», – запевнив полковник Олексій Чернобай.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу