Пожежники зафіксували у Львові 4-5 березня 22 займання сухої рослинності

12:20 6 березня 2017 р.

  • 0

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький застерігає, що випалювання шкодять здоров’ю людей, особливо – тих, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 6 березня: «Попри застереження, у місті продовжують самовільно спалювати суху рослинність і її залишки. Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, впродовж 4-5 березня на території міста зафіксували 22 випадки пожеж, пов’язаних зі спалюванням сухої трави! Загалом за останній тиждень зафіксовано 29 пожеж сухої рослинності.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький наголосив із цього приводу: «Пожежі в екосистемах погіршують якість ґрунтів та призводять до змін видового складу рослинності. У вогні гинуть корисні комахи, які зимували у верхніх шарах ґрунту, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря. Шкода від спалювання сухої трави дуже небезпечна. До складу такого диму входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. Крім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найбільш отруйних для людини речовин. Тому окрім загрози виникнення значних масштабних пожеж, такі випалювання шкодять здоров’ю людей, особливо тих, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами».

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:36 6 квітня 2020 р.

У Львівській області почали боротися з паліями рослинності

У більшості районів Львівської області нарешті запрацювали мобільні групи для протидії підпалам сухої рослинності. Результат їхньої роботи за два дні - 46 складених протоколів, на противагу восьми, які були складені тиждень тому.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу