Пожежники зафіксували у Львові 4-5 березня 22 займання сухої рослинності | Новини Львова

Пожежники зафіксували у Львові 4-5 березня 22 займання сухої рослинності

12:20 6 березня 2017 р.

  • 0

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький застерігає, що випалювання шкодять здоров’ю людей, особливо – тих, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 6 березня: «Попри застереження, у місті продовжують самовільно спалювати суху рослинність і її залишки. Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, впродовж 4-5 березня на території міста зафіксували 22 випадки пожеж, пов’язаних зі спалюванням сухої трави! Загалом за останній тиждень зафіксовано 29 пожеж сухої рослинності.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький наголосив із цього приводу: «Пожежі в екосистемах погіршують якість ґрунтів та призводять до змін видового складу рослинності. У вогні гинуть корисні комахи, які зимували у верхніх шарах ґрунту, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря. Шкода від спалювання сухої трави дуже небезпечна. До складу такого диму входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. Крім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найбільш отруйних для людини речовин. Тому окрім загрози виникнення значних масштабних пожеж, такі випалювання шкодять здоров’ю людей, особливо тих, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами».

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:52 2 липня 2020 р.

План району "Під Голоском" розрахований на 26 тис мешканців. Обіцяють новий

Сьогодні на зустрічі з мешканцями щодо плану розвитку мікрорайону «Під Голоском», головний архітектор міста Антон Коломєйцев представив результати детального моніторингу території.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Чехії та Польщі - найменше безробітних серед країн ЄС

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

План району "Під Голоском" розрахований на 26 тис мешканців. Обіцяють новий

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

На Львівщині виготовляли небезпечні для здоров'я дезинфікатори

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу