Пожежники ліквідували у Львові за два дні 10 займань сухої рослинності

16:50 9 березня 2017 р.

  • 0

Упродовж тижня у Львові та адміністративно підпорядкованих йоо міськраді населених пунктах зафіксували 45 випадків самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків.

Зокрема, у вівторок, 7 березня у Львові й адміністративно підпорядкованих його міськраді Брюховичах і Винниках були зафіксовані 10 пожеж, які виникли внаслідок спалювання сухої рослинності  та її залишків. Спершу в середу о 13.05 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Львівській у селищі Брюховичі. Вогонь знищив там суху траву на площі 600 квадратних метрів.

Натомість 7 березня о 14.39 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Пимоненка Сихівському районі Львова.  Вогонь знищив там суху траву та чагарник на площі 100 квадратних метрів.

У вівторок о 15.48 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Надійній у Сихівському районі Львова. Вогнонь знищив там суху траву на площі 950 квадратних метрів.

О 18.29 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Любінській у Львові. Вогонь знищив там суху траву та чагарник на площі п’ять квадратних метрів.

О 18.34 надійшло повідомлення про пожежу в Львові на вулиці Миколайчука у Шевченківському районі Львова. Вогонь знищив там суху траву та чагарник на площі 50 квадратних метрів.

О 19.22 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Любінськійс у Львові. Вогонь знищив там суху траву та чагарник окремими осередками на площі 3000 квадратних метрів.

О 18.35 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Патона у Львові. Вогонь знищив там суху траву та чагарник на площі 10 квадратних метрів.

О 18.59 надійшло повідомлення про пожежу в Львові на вулиці Терлецького у Франківському районі Львова. Вогонь знищив там суху траву та чагарник на площі 400 квадратних метрів.

О 19.08 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Шевченка у Львові. Вогонь знищив там суху траву на площі 20 квадратних метрів.

О 19.32 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Івасюка у Винниках. Вогонь знищив там суху траву та чагарник окремими осередками на площі 670 квадратних метрів.

Натомість у середу, 8 березня, були зафіксовані дві пожежі, які виникли внаслідок спалювання сухої рослинності  та її залишків: о 16:42 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Землеробній у Залізничному районі Львова, де вогонь знищив там суху траву на площі 50 квадратних метрів, а о 18:31 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Івасюка у Винниках, де вогонь знищив там суху траву на площі 120 квадратних метрів. Про це повідомили сьогодні, 9 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Загалом за останній тиждень у Львові таких пожеж налічується уже 45!».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу