Позбавленим подачі гарячої води львів’янам обіцяють повернути її не раніше 8 травня

11:10 20 квітня 2015 р.


Фото: pravo-znaty.org.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, «тривають гідравлічні випробування теплових мереж від котелень на вулицях Тарнавського, 114а, Китайська, 12а, Таджицька, 4а, Коновальця, 99а, Золота, 21 та Кільцева, 2а (м. Винники)».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 20 квітня, «Щоденному Львову»:

«Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», з 15 квітня у Львові розпочався період гідравлічних випробувань теплових мереж. Минулого тижня тривали підготовчі роботи: зокрема перевірка і перекриття засувок на будинках, при необхідності, проводилося перекриття засувок в теплових камерах, щоб не виникало аварійних ситуацій, під час гідравліки, на трубопроводах внутрішньо будинкових системах опалення. У ЛМКП «Львівтеплоенерго» розповіли також:

«Тривають гідравлічні випробування теплових мереж від котелень на вулицях Тарнавського, 114а, Китайська, 12а, Таджицька, 4а, Коновальця, 99а, Золота, 21 та Кільцева, 2а (м. Винники). Також розпочато гідравлічні випробування магістральних теплових мереж Сихівського, Франківського, частини Личаківського районів та Шевченківського району. Це райони, які отримують теплоносій від найбільших наших джерел теплопостачання – ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна». 

Самі гідравлічні випробування триватимуть кілька днів. Ми поетапно перевірятимемо міцність даних трубопроводів. Після завершення гідравлічних випробувань дається час на ліквідацію виявлених пошкоджень. 

Подачу гарячої води, відповідно до графіку, буде відновлено:

споживачам Сихівського району – орієнтовно 8 травня, від котельні по вулиці Надійній, 2; 

решті споживачів, приєднаних до ТЕЦ-1 – протягом трьох днів, з 16 до 18 травня;

споживачам Шевченківського району – протягом трьох днів, з 9 до 11 травня від ТЦ «Північна».

У разі виникнення пошкоджень теплових мереж на окремих вулицях, термін відключення гарячої водопостачання може бути продовжено».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу