Позбавлені водопостачання мешканці Львівщини перекрили дороги

12:05 2 червня 2015 р.

  • 0


Фото: Radiosvoboda.org

Від початку року в Бориславі, де проживають 35 тисяч людей, вже декілька разів припиняли подавати воду у помешкання громадян і в усі установи терміном від тижня і понад місяць.

Десятки жителів Борислава на Львівщині перекрили дороги у своєму місті з вимогою до міської й обласної влади вирішити питання водопостачання. Люди ходять по пішохідному переходу в центрі міста і на виїзді з Борислава у напрямку Трускавця.

Від початку року в Бориславі, де проживає 35 тисяч людей, вже кілька разів припиняли подавати воду у помешкання громадян і в усі установи терміном від тижня і понад місяць. Бориславець Олег Смук розповів: «На сьогодні жителі не мають води 10 днів, у чому причина не знають. Нам ніхто нічого не пояснює, а тому люди вже не знають, в які двері стукати».

У Бориславі систематично ламаються насосні станції, «Бориславводоканал» відмикають від електропостачання, а у криницях вода не придатна для споживання, бо туди потрапляють шкідливі речовини від «нафтового» підприємства, кажуть мешканці. Вони протестували і під стінами Львівської обласної адміністрації, і чиновники пообіцяли їм втрутитись у ситуацію.

Також жителі Борислава вимагають відставки міського голови Володимира Фірмана, звинувачуючи його у бездіяльності. Мер пояснює, що є заручником ситуації, бо уряд не виділяє гроші на вирішення проблеми з водопостачанням у місті.

Акція протесту у Бориславі сьогодні попереджувальна, триватиме годину, а далі мешканці вирішуватимуть, як діяти. Про це повідомив сьогодні, 2 червня, кореспондент «Радіо Свобода».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації