Повідомлення про замінування у Львові виявилося неправдивим

17:32 16 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/groups/varta1.official

У понеділок, 16 вересня, близько восьмої ранку до поліції Львівщини надійшло електронне повідомлення про замінування трьох вищих навчальних закладів міста.

Про це повідомили в Головному управлінні поліції у Львівській області, де також розповіли: «Працювали експерти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативні групи та фахівці інших служб. З будівель було евакуйовано близько чотирьох тисяч осіб. Обстеживши приміщення та прилеглі території, вибухонебезпечних предметів правоохоронці не виявили».

Як інформував «Щоденний Львів», вибухівку шукали у Львівському національному університеті, «Львівській політехніці» та Національній академії Сухупутних військ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації