Потяг «Ужгород-Львів» зупинятиметься на станції «Бескид»

18:00 12 лютого 2019 р.

  • 0
  • 621


Фото: railway.lviv.ua

«Львівська залізниця» забезпечить зупинку поїзда на станції «Бескид»для учасників зимового міжрегіонального пластового табору.

Про це повідомили у вівторок, 12 лютого, в прес-центрі «Львівської залізниці», де також пояснили: «З метою гарантування безпечної подорожі та здійснення висадки організованих дитячих груп в окремі дні лютого цього року Львівська залізниця запровадить зупинки поїзда, що курсує у сполученні «Ужгород-Львів-Ужгород, на станції «Бескид» (проміжна станція «Львівської залізниці», розташована південніше села Опорець. – «ЩЛ»). Таким чином залізничники відреагували на прохання організаторів зимового міжрегіонального пластового табору, який відбудеться поблизу гірської станції».

«Чотирнадцятого лютого 2019 року поїзд №830 сполученням «Ужгород-Львів» вирушатиме з Ужгорода за графіком: «Станція «Бескид» – з 8:22 до 8:23, станція «Лавочне» – з 8:35 до 08:36, далі – за діючим графіком. Сімнадцятого лютого цього року поїзд №829 «Львів-Ужгород» вирушатиме зі Львова за графіком: «Станція «Бескид» – з 19:06 до 19:07, далі – за діючим графіком», – поінформували також у прес-центрі «Львівської залізниці».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:48 18 квітня 2019 р.

Військові правоохоронці завершили навчання у Львові

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія з нагоди звершення навчання базового курсу фахової підготовки рядового складу та фахової підготовки сержантського складу базового рівня.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 309

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нові сервіси веб-порталу електронних послуг ПФУ

Рубрика: Економіка

Зеленський чи Порошенко: обідня перерва на агітацію

Рубрика: Політика

Міс Львів-2019: презентація учасниць

Рубрика: Культура

Микола Щур, Назар Бойко

Рубрика: Політика

Наталія Зайцева-Чіпак, Анатолій Шалаєв, Олена Остимчук

Рубрика: Політика

Всі відео розділу