Потяг «Ужгород-Львів» буде зупинятися на станції «Бескид»

13:15 13 лютого 2019 р.


Фото: railway.lviv.ua

«Львівська залізниця» забезпечить зупинку поїзда на станції «Бескид» для учасників зимового міжрегіонального пластового табору.

Про це повідомили в прес-центрі «Львівської залізниці», де також пояснили: «З метою гарантування безпечної подорожі та здійснення висадки організованих дитячих груп в окремі дні лютого цього року Львівська залізниця запровадить зупинки поїзда, що курсує у сполученні «Ужгород-Львів-Ужгород, на станції «Бескид» (проміжна станція «Львівської залізниці», розташована південніше села Опорець. – «ЩЛ»). Таким чином залізничники відреагували на прохання організаторів зимового міжрегіонального пластового табору, який відбудеться поблизу гірської станції».

«Чотирнадцятого лютого 2019 року поїзд №830 сполученням «Ужгород-Львів» вирушатиме з Ужгорода за графіком: «Станція «Бескид» – з 8:22 до 8:23, станція «Лавочне» – з 8:35 до 08:36, далі – за діючим графіком. Сімнадцятого лютого цього року поїзд №829 «Львів-Ужгород» вирушатиме зі Львова за графіком: «Станція «Бескид» – з 19:06 до 19:07, далі – за діючим графіком», – поінформували також у прес-центрі «Львівської залізниці».

До теми

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

10:50 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині син убив матір з револьвера Флобера

Як встановили співробітники Новороздільського відділення поліції, затриманий здійснив кілька пострілів у матір з револьвера Флобера під час побутового конфлікту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу