Поранена львівська патрульна одужує

14:35 16 травня 2018 р.

  • 0
  • 540


Фото: facebook.com/lvivpolice

Патрульну, яку поранили під час виконання службових обов‘язків, перевели у звичайну палату, її стан покращивя.

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, в управлінні патрульної поліції Львівської області, де також конкретизували: «Інспектор 3-го батальйону патрульної поліції Львівської області Тетяна Сорока, яка отримала в неділю 13 травня ножове поранення у живіт, перенесла кілька годинну операцію, котра завдяки медикам 8-ої міської клінічної лікарні пройшла успішно. Перебувала в реанімації до вчорашнього дня під пильним наглядом медиків».

«Її стан впродовж першої доби лікарі оцінювали як стабільно важкий. Тетяна втратила багато крові. Управління патрульної поліції у Львівській області, увесь особовий склад та потерпіла вдячні небайдужим, які одразу зголосилися здати кров. Аби підтримати патрульну, вже увечері в неділю громадяни приходили у 8-му лікарню, аби здати для Тетяни кров», – поінформували також в управлінні патрульної поліції.

«Наступного дня у Центрі прийому крові, утворилася навіть черга з охочих – як колег по службі, так і звичайних львів‘ян, щоб  допомогти патрульній. Завдяки колективу 8-міської клінічної лікарні Тетяна зараз на шляху до одужання», – повідомили також в управлінні патрульної поліції Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:00 21 липня 2018 р.

На Львівщині втопився в криниці селянин

20 липня в криниці в селі Лугове на Бродівщині виявили тіло місцевого жителя 1979 року народження, який напередодні вийшов із дому й не повернувся.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 825