На Львівщині готують поповнення для Херсонської гвардійської зенітно-ракетної бригади

15:05 22 травня 2015 р.


Фото: intvua.com

Заступник командира Херсонської гвардійської зенітно-ракетної бригади Володимир Нор повідомив у п’ятницю, що військовослужбовці четвертої хвилі мобілізації, яких направляють зараз служити до цього військового з’єднання, значно підготовленіші до служби, а ніж ті, хто були направлені під час першої-третьої хвиль мобілізації.

Заступник командира Херсонської гвардійської зенітно-ракетної бригади з роботи з особовим складом Володимир Нор повідомив сьогодні, 22 травня: «Рівень четвертої хвилі вищий. Раніше мобілізовані просто приходили до нас як комплектування. І ми спершу займались їх становленням, а вже потім - навчанням, і так далі. А зараз вони більш-менш пройшли підготовку з різних спеціальностей».

За словами Володимир Нора, нове поповнення для Херсонської гвардійської зенітно-ракетної бригади наразі готують у військових центрах у Дніпропетровській та Львівській областях. Як повідомив заступник командира, з бригади вже демобілізували військовослужбовців, які прийшли сюди під час першої та другої мобілізаційних хвиль.

Про це розповів сьогодні, 22 травня, в розмові з кореспондентом агенції Укрінформ.

dailylviv.com

До теми

19:33 19 жовтня 2020 р.

На Львівщині - групове зіткнення мікроавтобуса, двох маршруток і легковика

Дорожньо-транспортна пригода сталась сьогодні, 19 жовтня, близько сьомої години ранку на автодорозі «Львів-Тернопіль» неподалік села Гаї Пустомитівського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу