Попадали здорові дерева, які б ніколи не мали впасти,- мер Львова про нічну стихію

09:23 2 серпня 2021 р.

Фото до новини

Унаслідок сильного вітру з дощем, через падіння дерев загинуло дві людини, зафіксовано пошкодження мереж освітлення, дахів, авто тощо. Комунальні служби працюють над ліквідацією пошкоджень.

Про це інформує пресслужба ЛМР,  пише Dailylviv

За попередньою інформацією, внаслідок нічної негоди зафіксовано: 10 повалених дерев у парках, 31 обрив зовнішнього освітлення, більше 75 дерев впало в місті, пошкоджено 8 авто, 2 дахи і 1 МАФ. Впав один рекламний щит.

«Учорашня негода принесла велику біду – близько 11 години вечора у Стрийському парку впало дерево. Воно впало на лавку, де сиділо двоє молодих людей – 20-річний хлопець, військовий контрактник з Вінницької області, та 18-річна дівчина. Молоді люди загинули.

Я досі не розумію, як так сталось, адже під час цієї негоди попадали здорові дерева, які б ніколи не мали впасти. Цей буревій повалив багато дерев, повиривав здорові стовбури із корінням, понищив лінії електропередачі. Наші оперативні служби проводжують безперервно працювати.

Маю велике прохання до мешканців: коли є попередження щодо бурі, будьте обережні, старайтесь перебувати в цей час в приміщеннях, а не на вулиці. Негода може призвести до будь-який нестандартних ситуацій», – сказав у ефірі на радіо «Люкс FM» Андрій Садовий, міський голова Львова.

Загибель пари у Стрийському парку: на місці трагедії залишився букет

Вулиця Князя Романа у Львові - непроїзна: впало дерево, пошкоджено лінії електропередач

Негода у Львові повалила дерева, пошкодила лінії електропередач, зупинила трамваї

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини