Понад дві тисячі львів’ян пройшли безкоштовні тренінги з домедичної допомоги та самооборони

16:20 6 лютого 2015 р.

Про під сьогодні, 6 лютого, час під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Херсоном на тему: «Режим підвищеної готовності: перші результати на Львівщині та Херсонщині?» повідомив громадський активіст, співкоординатор Центру безпеки міста Львова Юрій Діль.

- У центрі міста стояв намет, де можна було отримати ці знання, - каже він.
За його словами, в кожному районі міста будуть створені пішо-, вело- та автомобільні групи з активних громадян, які будуть патрулювати Львів.

- Що це означає? Щовечора будуть складені графіки: де і коли ці групи будуть патрулювати. Вони є виключно очима міста, - наголосив Юрій Діль.

За його словами, саме звичайні громадяни можуть знати певні нюанси: в кого вдома є зброя, де живуть діти чи інваліди, кому потрібна буде допомога в разі небезпеки.

Як стверджують громадські діячі, саме мешканці міста зацікавлені в тому, щоби місто було безпечним для життя. І для цього ще у 2013 році вони об’єдналися на віртуальній платформі, аби повідомляти населення про те, що на певний момент відбувається на вулиці. І тільки з часом до цієї платформи під’єдналися співробітників міліції та СБУ.

- Ми максимум скоординувалися, щоб якнайшвидше реагувати. Наприклад, якщо десь щось горить і людина чує, що це в її районі, то вона може вийти на вулицю чи визирнути у вікно і перевірити цю інформацію, - каже співзасновник ГО «Варта-1» Ігор Зінкевич.

За його словами, є ситуації, коли громадкість може сама вирішити проблему, наприклад, просто зупинити бійку двох чоловіків. І тоді нема потреби туди виїжджати міліції та втручатися. А є проблеми, куди чи міліція, чи надзвичайники мусять виїхати дуже оперативно.

Також саме громадські активісти першими повідомляють, наприклад, про зникнення людей на своїх сторінках у соціальних мережах. І це допомагає знайти зниклих оперативно.


Відео:

dailylviv.com

До теми

11:49 24 вересня 2021 р.

У Львові репресовані щомісяця отримуватимуть по 2000 гривень від міста

Виконавчий комітет міськради прийняв рішення про надання щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2 тисячі гривень особам, реабілітованим відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу