Понад 150 молодших лейтенантів поповнили лави Збройних Сил України на Львівщині

11:28 30 квітня 2017 р.


Фото: mil.gov.ua

Більшість випускників курсів молодших лейтенантів пройшли горнило війни.

У суботу, 29 квітня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині відбулася урочиста церемонія випуску молодших лейтенантів. Всі вони прийшли зі своїх бойових частин і впродовж трьох місяців опановували знання, які необхідні для керування підрозділами на офіцерських посадах.

Привітати випускників з цією урочистою подією прибули начальник Національної академії сухопутних військ – генерал-лейтенант Павло Ткачук, заступник Командувача Сухопутних військ з морально-психологічного забезпечення й начальник управління – полковник Олександр Голоднюк, представники духовенства, рідні та близькі винуватців свята. Вітаючи воїнів із отриманням офіцерських погонів, генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив, що ця подія є важливою для всього навчального закладу.

«Більшість сьогоднішніх випускників пройшли горнило війни. Вони вже мають чималий досвід ведення бойових дій, отриманий у зоні проведення АТО, – наголосив начальник академії. – Наш колектив доклав максимум зусиль для того, щоб надати їм усіх необхідних знань та навичок, які стануть офіцерам у нагоді під час захисту нашої Вітчизни вже у новій іпостасі – в якості офіцері»в.

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж з Міжнародного центру миротворчості та безпеки й розповіли: «Особливістю проведення цих курсів є те, що окрім слухачів, котрі іноді приходять на них буквально з передової, значний практичний та бойовий досвід мають і викладачі, що не на словах знають, чому і як нині необхідно навчати командирів ланки «взвод – рота». Тому у програму підготовки молодших офіцерів постійно вносять зміни задля надання їм тих знань та навичок, які вимагає сьогодення».

За словами заступника командувача Сухопутних військ з морально-психологічного забезпечення, полковника Олександра Голоднюка, навчанню на курсах передує серйозна підготовка, адже спочатку йде відбір в частинах та оперативних командуваннях людей, котрі мають вищу освіту, досвід роботи з людьми. Після цього він продовжується у командуванні Сухопутних військ, згодом – в самій Академії, на предмет спроможності кандидатів опанувати досить складною програмою.

Полковник наголосив у своєму виступі: «Хочу зазначити,  що нинішня подія є важливою не лише у житті сьогоднішніх випускників та Академії, але й для Сухопутних військ та всіх Збройних Сил у цілому. Адже існує нагальна потреба в досвідчених офіцерських кадрах, саме тому свого часу було ухвалено рішення про створення таких курсів на базі Академії. І ми не помилилися у виборі – на цих курсах випускають фахівців досить високого рівня, тому цю практику буде продовжено і надалі».

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу