Поляки збирають гроші мешканці Львівщини, яка народила у них дитину

10:40 30 вересня 2013 р.

Бо майже 18-річна Адріана приїхала там на заробітки й не застрахувалася.

Із різних куточків Польщі та інших країн присилають одяг, пелюшки, іграшки, засоби гігієни та інші необхідні речі для українки Діани Одинак, яка народилася в середині вересня у шпиталі повітового міста Крапковиці в Опольському воєводстві Польщі. Як повідомляє з посиланням на «Польське радіо» інформагенція «Українські Національні Новини», батьки цієї дівчинки, майже 18-річна Адріана й лише ледь старший від неї Роман, приїхали до Польщі на заробітки з міста Мостиська у Львівській області п’ять місяців тому, відтак не були застраховані.

Зокрема Адріана збирала спаржу. Але оскільки Роман не встиг відвезти її народжувати в Україну, то пологи пройшли в Крапковицькому шпиталі.

Поки батько дитини збирав в Україну гроші, щоб заплатити 3,5 тисячі злотих за перебування у лікарні Адріани, їй та її мамі допомагав тамтешній заклад опіки «Здорова Родина». Окрім того, крапковицькі лікарі, аби допомогти батькам з оплатою пологів та з придбанням необхідних для Діани речей, оголосили через місцеву пресу й телебачення збір коштів, який триває.

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу