Польські прикордонники впускатимуть іноземців в Україну

11:14 28 серпня 2020 р.

Фото до новини

У Прикордонній службі Польщі заявили, що обмеження на в'їзд іноземців в Україну не вплине на роботу польських прикордонників.

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.

Обмеження в’їзду для іноземців в Україну не впливають на роботу Прикордонної служби Польщі. Про це повідомила підпоручиця Головної комендатури Прикордонної служби Анна Міхальська. Вона додала, що мандрівники, котрі їдуть в Україну, повинні дізнатися чинні умови в’їзду.

У середу, у зв’язку із рівнем захворюваності на коронавірус, український уряд прийняв рішення про введення тимчасової заборони на в’їзд до країни для іноземців. Заборона має бути чинною, за найновішими даними, від опівночі 28 серпня до 28 вересня.

Як зазначила підпоручиця Прикордонної служби Анна Міхальська, рішення українського уряду не вплине на роботу польської Прикордонної служби. «Співпрацівники Прикордонної служби не перевіряють під час прикордонного контролю, хто може в’їхати в Україну. Прикордонний контроль здійснюється з погляду виїзду з території Польщі», - зазначила Міхальська.

Вона додала, що працівники Прикордонної служби перевіряють, чи мандрівники відповідають усім вимогам виїзду з Польщі, зокрема, дійсність та правдивість документу подорожі та те, чи особи немає у базах даних розшукуваних людей, а у випадку іноземців також те, чи не перевищили вони терміну перебування на території Польщі.

«Рішення про те, чи іноземець може в’їхати на терен України, приймають працівники української прикордонної служби. Ми радимо мандрівникам попередньо ознайомитися із правилами, повідомленнями МЗС, посольств та консульств, які умови мають бути дотримані, аби в’їхати в Україну», - зазначила Міхальська.

Нині кордон Польщі з Україною можна перетнути у: Дорогуську, Корчовій, Гребенному, Медиці та у Будомєжі. Натомість у зв’язку із обмеженням, введеними українським урядом, від опівночі 28 серпня в Україну не будуть впускати іноземців.

Обмеження не повинні торкатися осіб, котрі мають дозвіл на проживання, або є членами міжнародних і гуманітарних місій, осіб, котрі проїжджають транзитом, водіїв вантажівок, інструкторів держав НАТО, діячів культури, котрі мають запрошення від установ культури, а також «ряду інших категорій осіб».

Уряд України назвав категорії іноземців, які зможуть в’їжджати в Україну в період обмежень.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів