Польща не продовжуватиме роботу пішохідного переходу «Угринів-Долгобичув»

22:40 23 червня 2017 р.


Фото: porteuropa.eu

Прикордонна служба Польщі не рекомендує продовження дії пункту пропуску через відсутність умов, які гарантують безпеку людей, які перетинають кордон пішки.

Прикордонна служба Польщі не рекомендує продовжувати термін дії експериментального пішохідного пункту перетину кордону «Угринів-Долгобичув», який спливає наприкінці червня. Про це повідомив інтернет-виданню «Європейська правда» активість ініціативи «Пішохідні переходи» Якуб Логінов,, який отримав офіційного листа від Люблінського воєводства.

У ньому зазначили, що зацікавлені у продовженні роботи пункту перетину і направили запит до відповідних служб. Прикордонна служба Польщі у відповідь повідомила, що не рекомендує продовження дії пункту пропуску через відсутність умов, які гарантують безпеку людей, які перетинають кордон пішки.

«Подальша доля проекту повинна залежати від створення відповідних умов та інфраструктури, зроблених винятково для пішоходів», – йдеться у листі. Прикордонники наголосили, що у пункті перетину значно зросла кількість автобусів, і він, власне призначений для автомобільного транспорту.

Про це повідомили сьогодні, 23 червня, в інтернет-виданні «Європейська правда», де також нагадали: «Угрудні 2016 року польська сторона з тих же причин також не рекомендувала продовжувати роботу пункту перетину кордону «Угринів-Долгобичув», але зрештою сторони погодилися продовжити термін дії на 6 місяців. Пропуск осіб у пішому порядку у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Угринів-Долгобичув» був запроваджений 1 липня 2015 року».

dailylviv.com

До теми

21:23 1 жовтня 2020 р.

У Львові і чотирьох районах області знову посилили карантин

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 1 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу