Поліцію Львівщини очолив Валерій Середа

13:54 13 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

Новий начальник Львівського обласного управління поліції працює в органах правопорядку України уже 25 років.

Начальником Львівського обласного управління поліції призначено Валерія Середу, про якого розповіли в її прес-службі, що, зокрема, він брав участь у формуванні батальйону спецпризначення «Львів» в 2014 році, воював у його складі на сході України, брав участь у визволенні Лисичанська, Кримського, Золотого, Станиці Луганської. А з 2012 року Валерій В'ячеславович Середа працював у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Зокрема, з 2014 року був його ректором. 

Валерій Середа – генерал поліції третього рангу, доктор юридичних наук і доцент. Його загальний стаж служби в органах правопорядку України – 25 років.

Про це повідомили сьогодні, 13 грудня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції. Як інформував «ЩЛ», керівника поліції Львівщини перевели до Києва – Дмитро Загарія очолив новостворене управління з питань протидії корупції та проведення люстрації НПУ.

dailylviv.com

До теми

18:45 25 січня 2021 р.

Єврокомісія запропонувала жорсткіші вимоги для в'їзду в ЄС

Європейська комісія у понеділок запропонувала нові жорсткіші вимоги для мандрівників, які в’їжджають до Євросоюзу з-за меж ЄС, та оновила критерії, які держави-члени повинні враховувати, знімаючи обмеження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу