Поліція зупинила автобус, щоб водія забрали в ТЦК - перевірка на дорогах Львівщини

14:25 20 червня 2024 р.

Фото до новини

У соціальних мережах поширюються відео, на якому громадяни блокують рух на трасі H02 поблизу села Струтин, через те, що водія забрали ТЦК.

Служба зв’язків з громадськістю Львівського ОТЦК та СП пояснила, чому водія автобусу Тернопіль-Львів забрали у Золочівський РТЦК та СП. DailyLviv.com подає це пояснення в оригіналі, з мовними помилками:

"У соціальних мережах поширюються відео, на якому громадяни блокують рух на трасі H02 поблизу села Струтин, через те, що водія забрали ТЦК. 

Інформуємо: поліція зупинила автобус, який рухався за маршрутом Тернопіль-Львів. Оскільки у водія були відсутні військово-облікові документи, його запросили у Золочівський РТЦК та СП. Там водію вручили повістку на оновлення облікових даних. Повернувши його через кількадесят хвилин до його автобуса. Відтак автобус продовжив рух. 

Наголошуємо, що в салоні автобуса був ще один водій, тож відсутність першого не впливала на можливість маршрутки продовжити рух, згідно маршруту. Однак пасажири чомусь вирішили вийти на зовні і на певний час заблокувати трасу.  

Нагадуємо: кожен військовозобов’язаний громадянин повинен носити з собою військово-облікові документи. Відсутність документів є підставою для доставлення громадянина до найближчого РТЦК та СП для з'ясування обставин. Водії маршрутних автобусів жодним чином не можуть бути винятковими у цьому плані". 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів