Поліція посилено патрулюватиме дороги Львівщини

20:55 13 листопада 2016 р.

Фото до новини

Великогабаритний вантажний транспорт, який прямує територією Львівської області, тимчасово відправлятимуть у визначені місця відстою.

Про це повідомили сьогодні, 13 листопада, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, що інших учасників дорожнього руху також оперативно інформуватимуть про маршрути об’їздів небезпечних ділянок автомобільних доріг, про ситуацію на автошляхах тощо. Такі завдання отримали керівники Львівського обласного управління поліції та управління патрульної поліції у Львові на засіданні обласного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2016-2017 року, яке відбулось у неділю, 13 листопада, під керівництвом заступника голови ОДА Ірини Гримак у зв’язку із ускладненням погодних умов на території області.

Окрім цього, керівництву районів та міст обласного значення доручено забезпечити рух автотранспорту на місцевих автодорогах загального користування у повсякденному режимі, а також виїзд на маршрути автобусів  для здійснення міжміських, приміських та міських пасажирських перевезень. Дорожні служби також отримали завдання утримувати автодороги у проїзному стані, особливо трас державного та обласного значення.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації також наголосили: «Проїзд дорогами державного значення забезпечено. Автобусне сполучення в межах області здійснюється у звичному режимі. До уваги водіїв! Просимо і надалі тимчасово утриматись без нагальної потреби від використання власного автотранспорту».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини